به ما بپیوندید :

فرم درخواست همکاری

با سلام خدمت شما دوستان عزیز ، شما از طریق فرم زیر می توانید مستقیما با ما در ارتباط باشید و نقطه نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

شما در این فرم می توانید سرور هایی که تقاضای راه اندازی آنان و یا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درصورت داشتن تخصص در زمینه ی راه اندازی سرور گیم با ما در میان بگذارید.

نکات مهم قبل از ارسال فرم:

 • نکته ی مهم از ارسال درخواست ادمینی در این قسمت شدیدا اجتناب کنید و این فرم را درقسمت مربوط به هر بازی پر نمایید در غیر این صورت فرم پر شده مشاهده نمی شود.
 • لطفا از مطرح کردن مشکلات بازی در این فرم جدا اجتناب نموده و این قبیل مشکلات را در بخش خود و یا در گروه های تلگرام مطرح نمایید.
 • درصورت داشتن تخصص در زمینه ی راه اندازی سرور بازی شما باید نوع تماس را روی درخواست همکاری تنظیم کنید در ادامه این فرم را کاملا پر نموده و از ارسال اطلاعات غلط و یا مبالغه در توضیحات خود پرهیز کنید.در صورت تایید شدن درخواست همکاری شما از طریق تلگرام یا تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل از طرف مدیران سایت به شما اطلاع داده می شود و پس از تایید نهایی شما باید اسکن کارت ملی و اسکن شناسنامه را برای ما ارسال کنید.

نکات مهم بعد از تایید شدن درخواست همکاری:

 1. بعد از تایید شدن درخواست همکاری و اعمال دسترسی کاربر نباید با گیم سرور دیگری فعالیت کند.
 2. مسئولیت های اختیارات اعطا شده کاملا به عهده ی خود کاربر است.
 3. بعد از اعمال دسترسی مسئولیت فاش شدن نام کاربری و کلمه ی عبور هرنوع سرویسی به عهده ی خود کاربر است.
 4. بعد از تایید شدن درخواست همکاری کاربر موظف است مدارک خود اعم از اسکن شناسنامه و کارت ملی را برای مدیران سایت ارسال نماید.
 5. در صورت بروز هرگونه مشکل در نحوه ی پیکربندی (کانفیگ) سرور وظیفه ی حل آن به عهده ی کانفیگر می باشد.
 6. در صورت غیبت بیش از حد مجاز و بدون هماهنگی قبلی (بسته به نوع سرور) سایت اختیار دارد تا دسترسی های داده شده را باز پس گیرد.
 7. در صورت ایجاد هر نوع درگیری با سایر سایت ها و یا سایر سرور های هم رده توسط کاربر سایت هیچ گونه حمایتی از این نوع اتفاقات نکرده و دسترسی کاربر خاطی گرفته خواهد شد.
 8. درصورتی که عدم توانایی کاربر در کانفیگ سرور ها اثبات شود و یا از عملکرد ایشان راضی نباشد سایت از ادامه ی همکاری خودداری می کند و دسترسی های اعطا شده گرفته خواهد شد.
 9. فروش سرور و استفاده ی شخصی از سرویس های اعطا شده به کاربر ممنوع است.
 10. درصورتی که کاربر دیگر نخواهد با سایت همکاری کند باید از یک هفته قبل به عوامل سایت اطلاع دهد.
 11. از همکاری با افراد زیر سن قانونی و زیر ۱۸ سال معذوریم و درخواست های ایشان قطعا رد خواهد شد. 
 12. پیکربندی های انجام شده (کانفیگ) روی سرور های گیم نیکو به صورت انحصاری است و کانفیگر حق فروش آنها و یا در دسترس گذاشتن آنها را در مجموعه و یا به فرد دیگری را ندارد.

دوستان عزیز همکاری با سایت کاملا اختیاری است و این همکاری می تواند رزومه ی خوبی برای افرادی باشند که با ما همکاری می کنند.

مسئولیت مطالعه نکردن قوانین بالا برای افرادی که با سایت همکاری می کنند به عهده ی کاربر می باشد و در صورت پیش آمد هرگونه مشکل و یا نقض قوانین سایت طبق قوانین عمل کرده و دسترسی آنها را حذف خواهد کرد و در صورت بروز هر گونه مشکل سایت اختیار دارد تا از طریق مراجع قضایی اقدام و مشکل را پیگیری و حل کند.

این سایت وابسته به شرکت مخابرات استان اصفهان با عنوان طرح بیست پلاس (طرح بینهایت) است و مدارک ارسال شده توسط کاربران نزد سایت محفوظ می باشد.

[contact-form-7 id=”1575″ title=”فرم درخواست”]